Резултати от UFC 277, актуализации за поточно предаване на живо | Pena vs. Нунес 2

UFC 277 резултати от поточно предаване на живо и актуализации игра по игра: Шампионката в категория петел на UFC за жени Julianna Pena ще направи първата си защита на титлата от 135 паунда срещу бившата титла в категорията Amanda Nunes в основното събитие от пет рунда. ТАЗИ НОЩ (събота, 30 юли 2022 г.) в American Airlines Center в Далас, Тексас, мач-реванш от техния двубой на UFC 269, който завърши в полза на „The Venezuelan Vixen“. Преди да започне тази битка между треньорите на The Ultimate Fighter (TUF) 30, бившият шампион в категория муха Брандън Морено ще иска да вземе временната корона в отсъствието на настоящия шампион в категория до 125 паунда Дейвесон Фигейредо. На пътя му стои тежкият претендент в категория муха Кай Кара Франция, победител в три поредни мача. На друго място в картата, бивш претендент за титлата в тежка категория и майстор на нокаута до 265 паунда, Дерик “Черният звяр” Луис, се завръща за три рунда на насилие срещу бързо набиращия популярност руски внос Сергей Павлович.

НА ЖИВО! Гледайте UFC 277 PPV на ESPN+ тук!

ШАМПИОНАТ ДВОЙНО СПАДАНЕ! Ultimate Fighting Championship (UFC) се завръща в American Airlines Center в Далас, Тексас, в събота, 30 юли 2022 г., за първи път от почти четири години, оглавен от вълнуващ реванш за титлата в категория петел за жени между дивизията queenpin, Хулиана Пеняопитва първата си успешна защита на титлата срещу бивш носител на титлата и настоящ шампион за жени в категория перо, Аманда Нунес. В съ-главното събитие на UFC 277 с плащане за гледане (PPV), временен шампион в категория муха ще бъде коронован, когато бившият титуляр, Брандън Мореновръща го обратно с Кай Кара-Франция.

Не пропускайте нито една секунда от EPIC екшън с удари по лицето!

MMAmania.com ще предостави НА ЖИВО рунд по рунд, удар по удар на цялата бойна карта на UFC 277 по-долу, започвайки с ранния ESPN+ Мачовете от “Предварителните” мачове са планирани да започнат в 18:00 ET, последвани от оставащия баланс в андеркарт на ABC/ESPN/ESPN+ в 20:00 ET, преди началото на основната карта на PPV в 22:00 ET на ESPN+ PPV.

Имайте предвид, че ние също ще бъдем мястото за най-новите новини, обобщения и анализи след битката след „Pena vs. Nunes 2.“ Без допълнително забавяне, вижте по-долу за последните резултати от UFC 277. (Забележка: Това ще върви отдолу нагоре; следователно превъртете към дъното за последното подробно действие кръг по рунд.)

Джи Йон Ким срещу. Жозелин Едуардс
Николае Негумеряну срещу. Ihor Potieria — победа на Negumereanu Потиерия с технически нокаут (колена и удари) в 3:33 от рунд 2
Орион Косце срещу. Mike Mathetha — Cosce победи Mathetha с единодушно съдийско решение (29-28 x3)

205 lbs.: Nicolae Negumereanu vs. Игор Потиерия

Рунд 1: Потиерия вече говори глупости, приземявайки лоу кикове. Ниска-висока две части от Негумеряну, който стреля зад него и отвежда Потиерия до оградата. След една минута. Къса дясна ръка от Негумеряну. Малко пътуване почти сваля Poteiria след две минути. Къси леви ръце, докато принуждава Потиейра да пада. Половин охрана. Потиерия се приземява с лакът от гърба му. Остават две минути.

Потиерия си връща стражата. Стак преминава покрай Негумереану, не може да получи гръб, докато Потиерия стои. Единият крак го връща обратно отгоре. Стоейки над Потиерия с минута преди края. Той го пуска. Контра отдясно на Негумеряну. Потиерия нисък удар. 10-9 Негумеряну.

Краен резултат: победа на Негумеряну. Потиерия с технически нокаут (колена и удари)

170 паунда: Orion Cosce vs. Майк Матета

Рунд 1: Ниски ритници от Матета за начало. Солидни комбинации в централната клетка. Още ритници се натрупват от разстояние. Cosce нанася удар отляво, след което стреля в оградата минута след това. Колене от Матета, докато се защитава. След две минути. Косце падна на собствените си колене. Mathetha получава двойни долни удари и обръща. Обърнат на свой ред. Cosce опитва хвърляне с глава и ръка, без зарове. Хубаво хвърляне на бедро в страничен контрол с две минути до края.

Hammerfist от Cosce, не каца много. Той се приземява с лакът, поглежда към гърба, докато Матета се изправя. Неудобният суплекс почти завършва с него на дъното. Обратно към смилането на оградата. Матета пробва удар с глава на почивката. Хубав удар с глава при звънеца. 10-9 Косче.

Рунд 2: Матете се връща към ритниците, приземява солидна лява ръка. Cosce завързва, избягва хвърляне, бива отведен до оградата. Борба за позиция. След една минута. Удар с рамо на Косче. Опит с лакът. След две минути. Cosce се опитва да промени нивата. Раздяла. Лос удар на Матета. Удар по тялото в комбинация. Остават две минути.

Ляво кроше на Коше, удар с глава на Матета. Матета с лакът. Cosce, изглеждащ уморен, е спукан от въртящ се назад юмрук, докато приземява своя. Успява да се завърже. Остава една минута. Cosce напълно обгазен, изяжда още един лакът. Той променя нивата. Матета се опитва да удари с лакти, докато се защитава. Той се подхлъзва, хвърляйки коляно, нанася последен удар. 10-9 Математика.

Рунд 3: Матета хвърля лоу кикове. Контра ляво кроше. Той стреля с коляно и бива издърпан до оградата. След една минута. Прекрасното странично падане поставя Cosce на върха в страничния контрол. Половин охрана. Матета става на колене и си проправя път нагоре. Cosce опитва повдигане, хваща гърба му, преследвайки RNC след две минути. Преходен триъгълник на рамото, губи го. Пълен монтаж с две минути до края.

Cosce се опитва отново да вземе триъгълника на ръката, без да прави нищо. Сега от другата страна. лактите. Матета се опитва да седне, отказва се север-юг. Връща се назад с минута преди края. Сега търсим намаляване на GnP. Половин охрана. 10-9 Косче.

Краен резултат: Cosce def. Матета с единодушно решение

За да проверите най-новия и най-великия UFC 277: “Pena vs. Nunes 2″ новини и бележки, не забравяйте да влезете в нашия изчерпателен архив на събитията точно тук.