Jameson Taillon се проваля, когато Yankees пада от Pirates

ПИТСБЪРГ – Арън Джъдж каза, че янките навлизат в “кучешките дни на лятото”.

Засега те не се отнасят добре с Jameson Taillon.

Десничарят започна фантастично сезона, но във вторник отново беше изправен пред загубата с 5-2 от Пиратите, тъй като завръщането му у дома беше развалено от друго по-лошо излизане.

С поражението янките паднаха до 58-23 и сега загубиха последователни игри само два пъти от 29 май.

Taillon се отказа от пет ръна в 5 ¹ / ₃ ининга при завръщането си в PNC Park и се отказа от 14 спечелени ръна – заедно с четири хоумъра – в 16 ининга през последните си три старта. И неговият ERA в последните му шест старта е 6.23.

„Очевидно е притеснително“, каза Taillon, който призна, че е бил развълнуван от трибютното видео, което Pirates показаха за него, докато загряваше преди края на първия. „Трябва да го разбера и да направя промяна. Това е лига, ориентирана към резултати, но в същото време се чувствам здрав и правя качествени терени.”

Jameson Taillon излиза от могилата, след като беше изваден от играта от Aaron Boone по време на шестия ининг на загубата на Yankees с 5-2 от Pirates.
AP

Проблемът, както според Taillon, така и според Aaron Boone, е, че Taillon бива побеждаван поради твърде много грешки – особено с бегачи.

Не помогна, че за втори пореден мач атаката на янките беше затворена от противников титуляр.

След като получиха едно попадение в продължение на седем ининга от Тристън Макензи при победата на Кливланд при шутаут в неделя, янките не успяха да се справят много срещу Хосе Куинтана, който донесе 3.18 ERA в шест изяви срещу янките (пет старта) в играта.

И левичарят беше също толкова ефективен в старта във вторник.

Джак Сувински е посрещнат от Брайън Рейнолдс, след като удари хоумър с два ръна в четвъртия ининг на загубата на Янките.
AP

Той се отказа само от един рън за пет ининга, но се нуждаеше от 96 терена, за да го направи, принуждавайки Пиратите да отидат в своя бик, за да започнат шестия.

Играейки пред разпродадена публика от 37 733 – първото за годината в PNC – в първото пътуване на Янките до Питсбърг от пет години насам, Taillon беше тежко ударен цяла нощ.

Срещу отбор на Pirates, който влезе в мача само с 32-47, Taillon – който беше продаден на Yankees преди миналия сезон в замяна на пакет от четирима играчи от второстепенната лига – позволи на Даниел Фогелбах да поведе водещия Хоумър от дъното на втория .

Янките имаха шанс да поведат в третия мач срещу Куинтана, след като DJ LeMahieu достигна до сингъл с един аут и стигна до трето място с двоен аут на Gleyber Torres.

Джанкарло Стентън го последва с центриране, но Брайън Рейнолдс – който можеше да бъде търговска цел на янките – нахлу и направи превъзходно улавяне, като вероятно попречи на два ръна да вкарат.

Пиратите увеличиха преднината си в четвъртата. Рейнолдс откри ининга с дубъл, а Джак Сувински го последва с 14-ия си домакин за сезона, за да вкара Янките в дупка с 3-0.

По-късно в ининга, бившият янки Бен Гамел смаза двойно в празнината в десния център, за да вкара Oneil Cruz и да направи 4-0.

Янките стигнаха до Куинтана в петия с един аут дубъл от Isiah Kiner-Falefa и два аут RBI сингъл от Aaron Judge.

Но Питсбърг отговори в шестия с жертвен удар на Круз.

Арън Джъдж печели сингъл на RBI в петия ининг на загубата на Янките.
AP

В седмия Кинер-Фалефа се отличи с един аут и Ле Махиу последва с разходка, за да изведе Джъдж. Но Джъдж се заземи в двойна игра, завършваща в ининг.

Един гол на Мат Карпентър отбеляза Торес в осмия, но това беше най-близо до янките.

Все пак, в половината от редовния сезон, янките имат преднина от 13 мача пред втория Бостън – където гостуват за сет от четири мача, започващ в четвъртък.

Джъдж каза, че ключът към запазването на техния успех през второто полувреме е „да го запазят просто“.

„Имаме добър клуб тук“, каза Джъдж. „Имаме добри момчета тук, които знаят какво правим. Когато попаднете в тези кучешки дни на лятото, не се опитвайте да правите твърде много. Придържайте се към плана си. Ще се облегнем един на друг и ще преодолеем всичко.